Meie kaudu saab tellida
materjalide äravedu utiliseerimisega:

Pinnas ja kivid

Asfaltbetoonjäätmed

Betoonjäätmed (tükk üle 100 cm)

Ehitus ja lammutussegapraht
(sorteeritud)

Ehitus ja lammutussegapraht
(mahukaaluga alla 0,3 tonni/m3)

Ehitus ja lammutussegapraht
(mitte sorteeritud)

Tellised

Eterniit ja muud ohtlikud jäätmed

Värvitud puit, mööbel

Oksad

Kännud

Puit (värvimata)

Isiklik lähenemine

Unirent.ee lähenemine erineb individuaalsuse poolest. Te võite arvestada täiesti tasuta konsultatsioonide ja kvalifitseeritud abiga igal ajal.

Säästke oma aega

Te ei pea kulutama aega tehnika otsimisele erinevates firmades. Meie kliendid saavad valmispakkumisi mitmele masinatele üheaegselt.

Aus koostöö

Oleme huvitatud ausast ja pikaajalisest koostööst. Me pidevalt täiustame oma süsteemi ning lähiajal on saadaval unikaalsed võimalused eritehnika tellimise osas.

Lihtne tellimine

Me jälgime iga teostatud tööd ja koostame kõikide ehitusmasinate reitingu. Soovi korral on Teil võimalus valida nende vahel, kellega soovite töötada.

Unirent on Eesti kapitalil põhinev pereettevõte, mille eesmärgiks on muuta Eesti ehitusturg innovaatilisemaks, kiiremaks ja keskkonnasõbralikumaks. Unirent.ee tootevalikusse kuulub üle 600 ehitustehnika seadme.

Oleme igal ehitusobjektil nähtamatud abilised, kes hoolitsevad selle eest, et meie partneritel oleks objektidel optimaalne ehitustehnika alati olemas. Kanname hoolt selle eest, et üksi ehitustehnika seade ei seisaks tulutult.

Kuidas tellida materjalide äravedu?

  • Täitke materjali ankeet

  • Helistage - 56277784

  • Kirjutage meile Facebookis

  • Saatke sõnumit Instagrammis