• Treileri rent

  • Kiire transport
  • Kandevõime kuni 95 t
  • Laiendusega platvorm
  • Kogenud juhid
  • Töötame üle Eesti

  Vali endale sobiv treiler

Kui Teil on vaja gabariitmõõtmelist või mahukat kooramt transportida, näiteks ehitus- ja teedeehitus tehnika, konteinerid ja seadmed, treileri rent selleks on optimaalne lahendus.

Enne kui tellida treilerit, pöörake tähelepanu momendile:

Koorma mõõdud?

Sellest sõltub millist platvormi teile vaja on. Vajadusel võib tellida ka saateautot.

Kandevõime

Kui raske on Teie koorem? Sellest sõltub mis treilerit on teile vaja. Juhul,kui transporditav mehhanism on kompaktne, saame pakkuda soodsamat treilerit.

Transpordi abi?

Juhul kui laadimiskohal puudub inimene, kes oskab mehhanismi treileri peale laadida ja sihtpunktis maha laadida, siis peab olema kogenud treileri juht, kes oskab need ülessanet täita. Sellest peab klient teostajat ette teavitama

Kui kaugel on Teie objekt?

Tallinnas töötame tunnihinnaga ja linnast väljas kilomeetri tasu alusel.

Kogemus

Meie ettevõtte omab üle 35 aastast kogemust ehituslogistikas. Oleme valmis jagama oma kogemust ja abistama Teid ehitusplatsil vajalike ehitustehnikaga ja materjaliga.

Säästke oma aega

Teie ei pea kulutama oma aega tehnika otsimisele erinevates ettevõtetes. Samuti on võimalik tellida erinevat puistematerjalid või pinnase äravedu.

Lihtne tellimine

Me jälgime iga teostatud tööd ja koostame kõikide ehitusmasinate reitingu. Soovi korral on Teil võimalus valida nende vahel, kellega soovite töötada.

Aus koostöö

Oleme huvitatud ausast ja pikaajalisest koostööst. Meie teenust kasutas eelmine aasta üle 900 kliendi ja oleme väga tänulikud, kui valite meid.

Unirent on Eesti kapitalil põhinev pereettevõte, mille eesmärgiks on muuta Eesti ehitusturg innovaatilisemaks, kiiremaks ja keskkonnasõbralikumaks. Unirent.ee tootevalikusse kuulub üle 2000 ehitustehnika seadme ja puistematerjale saab osta üle 50 kärjäärist üle Eesti.

Oleme igal ehitusobjektil nähtamatud abilised, kes hoolitsevad selle eest, et meie partneritel oleks objektidel optimaalne ehitustehnika alati olemas ja puistematerjalid on kohaletoimetatud õigel ajal.

Pakume ka pinnase ja muu ehitusprügi äravedu.

Kuidas tellida tehnikat?

Aleksandr Najanzin

Aleksandr Najanzin

Materjali müük / Tehnika rent
mob. 562 777 84
alex@unirent.ee
Aleksandr Najanzin

Aleksandr Najanzin

Materjali müük / Tehnika rent
mob. 5620 5016
aleksandr@unirent.ee
Aleksei Borissenko

Aleksei Borissenko

Materjali müük / Tehnika rent
mob. 56966881
aleksei@unirent.ee
Juri Najanzin

Juri Najanzin

Tehnika rent
mob. 56 694 807
juri@unirent.ee