• Treileri rent

    Telli tehnikat koos treileriga ühest kohast!

    Vormistame tellimust Teie objektile ühe kontaktiga!

    +372 5620 5016

    Vali treiler

Kui teil on vaja gabariitmõõtmetest väljaspool mahukat ja kaalukat koormat transportida, näiteks ehitus- ja teedeehitus tehnika, konteinerid ja seadmed on treileri rent selleks optimaalne lahendus

Enne kui tellida treilerit, pange tähelepanu sellele momendile:

Koorma mõõdud?

Sellest sõltub milline platvorm teil vaja on. Vajadusel võib tellida ka saateautot.

Kandevõime

Kui raske on Teie koorem? Sellest sõltub mis treilerit on teil vaja. Juhul kui transporditav mehhanism on kompaktne, saame pakkuda soodsamat treilerit.

Transpordi abi?

Juhul kui laadimiskohal puudub inimene, kes oskab mehhanismi treileri peale laadida ja sihtpunktis maha laadida, siis peab olema kogenud treileri juht, kes oskab need ülesanned täita. Sellest peab klient teostajat ette teavitama

Kui kaugel on teie objekt?

Tallinnas me töötame tunnihinnaga ja linnast väljas kilomeetritasu alusel.

Saatke meile e-tellimus või helistage +372 5620 5016

Isiklik lähenemine

Unirent.ee lähenemine erineb individuaalsuse poolest. Te võite arvestada täiesti tasuta konsultatsioonide ja kvalifitseeritud abiga igal ajal.

Säästke oma aega

Te ei pea kulutama aega tehnika otsimisele erinevates firmades. Meie kliendid saavad valmispakkumisi mitmele masinatele üheaegselt.

Aus koostöö

Oleme huvitatud ausast ja pikaajalisest koostööst. Me pidevalt täiustame oma süsteemi ning lähiajal on saadaval unikaalsed võimalused eritehnika tellimise osas.

Lihtne tellimine

Me jälgime iga teostatud tööd ja koostame kõikide ehitusmasinate reitingu. Soovi korral on Teil võimalus valida nende vahel, kellega soovite töötada.

Unirent.ee pakub kvaliteetsed ehitustehnika renditeenused üle Eesti. Meie eesmärgiks on pakkuda vajalikud ehitusmasinad vastavalt kliendi vajadustele võimalikult kiiresti, ehitustööde ülesannete eduka teostamiseks.

Me ise hoolitseme erivarustuse vajaliku koguse otsingu ja meiepoolsete kohustuste nõuetekohase täitmise eest.

Unirent.ee meeskond on valmis vastata kliendi küsimustele. Me panustame eduka koostöösse Teiega!

Telli tehnikat:

+372 5620 5016

Aleksandr Najanzin

Aleksandr Najanzin

Võtmekliendihaldur
mob. 5620 5016
aleksandr@unirent.ee

Kui vajate ehitusmasinaid ning ei ole aega tegeleda lõputu otsinguga, siis ma aitan Teil leida tehnikat ja kontrollin tööde teostamise protsessi. Oman rahvusvahelist klienditöö kogemust ning olen vaimustatud oma tööst. Olen valmis vastama ja andma nõu meie sortimendi valiku osas Teiele arusaadavas keeles (eesti, inglise, vene).

Juri Najanzin

Juri Najanzin

Tootejuht
mob. 56 694 807
juri@unirent.ee

Minu ülesannete hulka kuulub uute partnerite otsing ning samuti ehitusobjektidega seotud tehniliste küsimuste lahendamine. Olen valmis rakendama oma 35-aastast kogemust ehitusmasinate rendi valdkonnas ning kuulama ära Teie ettepanekud koostööks, samuti arutama läbi koostöömudeli. Minu vastutusala on meie autopargi kvaliteedikontroll ja pretensioonide kiire lahendamiseks.

Aleksandr Najanzin

Aleksandr Najanzin

Projektijuht
mob. 562 777 84
alex@unirent.ee

Minu peamiseks ülesandeks on Unirent.ee projekti arendamine, samuti olen ma valmis aitama koostöö ja arengu küsimustes. Minu töö peamiseks kriteeriumiks on lihtsus ja innovatsioonid ehitustehnika rendi loovates lahendustes. Unirent.ee eesmärk on olla mugava ja kvaliteetne abimees ehitustöödel kasutades kaasaegseid tehnoloogiaid.